Praca

08.06.2021 r.

Rada Nadzorcza Spółdzielni Mieszkaniowej Blok w Poznaniu ul. Dąbrowskiego 18 ogłasza konkurs na stanowisko:

CZŁONEK ZARZĄDU – DYREKTOR DS. TECHNICZNYCH

Zakres zadań wykonywanych na w/w stanowisku:

  • udział w podejmowaniu decyzji zarządczych wynikających z Prawa Spółdzielczego, Statutu i regulaminów Spółdzielni Mieszkaniowej Blok
  • prowadzenie spraw terenowo – gruntowych
  • nadzór nad pracą podległych pracowników w zakresie m.in. utrzymania stanu technicznego budynków i budowli, dostawami mediów, gospodarką odpadami
  • przygotowywanie planów finansowych i rzeczowych remontów budynków i budowli
  • udział w ustaleniu zakresu prac remontowych i ustalaniu rozwiązań projektowych
  • przygotowanie materiałów przetargowych i udział w komisjach przetargowych zgodnie z obowiązującymi wewnętrznymi przepisami i regulaminami
  • udział w odbiorach technicznych zleconych prac

Niezbędne wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne w branży budowlanej
  • doświadczenie w prowadzeniu/nadzorowaniu robót budowlanych
  • doświadczenie w organizowaniu i prowadzeniu przetargów
  • znajomość przepisów prawa budowlanego i innych przepisów związanych
    z oferowanym stanowiskiem.

Kandydata powinno cechować:

  • umiejętność organizacji pracy i kierowania zespołem pracowników
  • myślenie strategiczne i zdolności menedżerskie
  • operatywność, komunikatywność i dyspozycyjność
  • nienaganna postawa etyczna

Dodatkowymi atutami będą:

  • posiadanie uprawnień do kierowania i nadzorowania robót budowlanych
  • doświadczenie we współpracy z organami samorządowymi
  • znajomość podstawowych zagadnień z zakresu gospodarki nieruchomościami
  • znajomość przepisów bhp i bezpieczeństwa p.poż
  • referencje od poprzednich pracodawców
  • prawo jazdy kat. B

Wymagane dokumenty:

  • CV (z uwzględnieniem przebiegu dotychczasowego zatrudnienia) wraz ze zgodą
    na przetwarzanie danych osobowych;
  • kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie;
  • kserokopie uprawnień budowlanych (jeśli posiada)
  • oświadczenie o niekaralności.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • korzystanie z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • możliwość korzystania ze szkoleń

Wymagane dokumenty należy składać w zamkniętej kopercie do sekretariatu SM Blok w Poznaniu, przy ul. Dąbrowskiego 18 w terminie do 30.06.2021 r.

Koperta z dokumentami powinna zawierać dopisek: Konkurs na stanowisko Członka Zarządu – Dyrektora ds. Technicznych.

Rada Nadzorcza SM Blok zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami, pozostali kandydaci o decyzji zostaną powiadomieni na przekazany adres mailowy

Złożone dokumenty będzie można odebrać w terminie do 30.07.2021. Dokumenty, które nie zostaną odebrane w tym terminie ulegną komisyjnemu zniszczeniu.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO)* informuje się, że w przypadku aplikowania na w/w stanowisko pracy oferowane przez Radę Nadzorczą SM Blok administratorem danych osobowych jest Spółdzielnia Mieszkaniowa Blok z siedzibą w Poznaniu, ul. Dąbrowskiego 18

  1. dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji do pracy
  2. dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust 1 pkt c zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO)
  3. dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania rekrutacji określony w ogłoszeniu,
  4. osoba aplikująca posiada prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  5. osoba aplikująca ma prawo wniesienia skargi do PUODO, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.,
  6. podanie przez aplikującego danych osobowych jest wymogiem ustawowym/warunkiem zawarcia umowy.