SPECJALISTA DS. REMONTÓW

Mamy dla Ciebie ofertę pracy, która polega na:

  • przygotowywaniu zleceń i umów na roboty remontowe i projekty
  • rozliczaniu robót remontowych
  • pozyskiwaniu decyzji i warunków zabudowy
  • koordynacji prac w zakresie realizowanych projektów i remontów
  • przygotowywaniu zamówień na dostawę urządzeń i wyposażenia
  • odbiorze zamawianych urządzeń i wyposażenia oraz koordynacji prac związanych z ich montażem i uruchomieniem
  • przygotowywaniu dokumentów umożliwiających rozliczenie projektów i remontów
  • planowaniu remontów rocznych i wieloletnich
  • prowadzeniu spraw dot. własności gruntów
  • prowadzenie książek obiektów budowlanych

Ta oferta jest dla Ciebie, jeśli:

  • posiadasz wykształcenie min. średnie techniczne lub wyższe techniczne w branży budowlanej (ewentualnie niepełne wyższe)
  • proces remontowo – inwestycyjny jest Ci dobrze znany
  • umiesz ustalać priorytety, planować i organizować pracę pod presją czasu
  • potrafisz korzystać z pakietu MS Office
  • jesteś komunikatywny i lubisz pracować w zespole
  • czynnie posługujesz się prawem jazdy kategorii B

Co od nas otrzymasz:

  • umowę o pracę
  • profesjonalny systemem szkoleń, bo zależy nam na Twoim rozwoju

Podania (c.v. oraz list motywacyjny) proszę przesyłać drogą elektroniczną lub składać osobiście w siedzibie Spółdzielni przy ul. Dąbrowskiego 18 do dnia 21 grudnia 2018 r.

Więcej informacji pod nr tel. 61 847 32 21

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.

KONSERWATOR BUDYNKÓW – techniczna obsługa nieruchomości

Zakres obowiązków:

  • Obsługa techniczna budynków,
  • Ocena sprawności instalacji wodno-kanalizacyjnych, elektrycznych,
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych na instalacji elektrycznej, osprzęcie i urządzeniach elektrycznych,
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych na instalacji wodno-kanalizacyjnej,
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych na instalacji centralnego ogrzewania,
  • Wykonywanie prac rzemieślniczych, drobnych prac ogólnobudowlanych, stolarsko-ciesielskich, gospodarczych,
  • Wykonywanie przeglądu i ocena stanu wyposażenia technicznego budynku,
  • Wykonywanie przeglądów roboczych budynków i terenów zewnętrznych,
  • Kontrola sprawności urządzeń pomiarowych.

Oczekujemy:

  • wykształcenia średniego technicznego
  • doświadczenia w obsłudze nieruchomości
  • umiejętności „złotej rączki”
  • mobilności
  • czynnego prawa jazdy kat.B
  • uprawnień energetycznych G1 E do 1 kV.

Dzięki Nam zyskujesz:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • profesjonalne narzędzia pracy

Podania (c.v. oraz list motywacyjny) proszę przesyłać drogą elektroniczną lub składać osobiście w siedzibie Spółdzielni przy ul. Dąbrowskiego 18 do dnia 30 listopada 2018 r.