Konserwator budynku

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

Obsługa, konserwacja oraz wykonywanie bieżących, drobnych napraw urządzeń energetycznych lub sanitarnych w celu zapewnienia nieprzerwanej dostawy mediów

Oczekiwania:

  • Wykształcenie kierunkowe techniczne ( elektroenergetyk, elektryk, automatyk, itp.)
  • Uprawnień energetycznych w zakresie eksploatacji urządzeń Gr. I do 1 kV
  • Prawa jazdy kat. B
  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokości
  • Umiejętności obsługi komputera
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej (rysunki, schematy, instrukcje)

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenia zawodowego w pracy w zakresie eksploatacji urządzeń energetycznych lub elektroenergetycznych
  • Doświadczenia zawodowego w pracy w zakresie eksploatacji urządzeń klimatyzacyjnych lub wentylacyjnych
  • Uprawnień energetycznych w zakresie dozoru urządzeń Gr. I do 1 kV.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego.

Podania (c.v. oraz list motywacyjny) proszę przesyłać drogą elektroniczną na adres: sekretariat@smblok.pl lub składać osobiście w siedzibie Spółdzielni przy ul. Dąbrowskiego 18 do dnia 12 października 2018 r.

Więcej informacji pod nr tel. 61 847 32 21.