Stanowisko:  specjalista ds. przeglądów i konserwacji.

Kategoria: zarządzanie nieruchomościami.

Miejsce pracy: Poznań

Kwalifikacje i wymagania:

– wykształcenie średnie techniczne (technik branży budowlanej, instalacyjnej lub

elektrycznej), mile widziane wykształcenie wyższe techniczne,

– wskazane uprawnienia budowlane, instalacyjne lub elektryczne,

– dodatkowe oczekiwania: znajomość obsługi komputera, dyspozycyjność,

– doświadczenie zawodowe : kierowanie robotami remontowymi.

Praca w godzinach 7:00 – 15:00 (pełen etat).

Rodzaj umowy: umowa o pracę na okres próbny.

Obowiązki: kierowanie grupą konserwatorów; zlecanie, prowadzenie i ewidencja rocznych oraz 5-cio letnich przeglądów technicznych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres sekretariat@smblok.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych,  (tekst jednolity, Dz.U. z 2016 r. poz 922).